bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Još bez potvrde

Peljto sudi mostarski derbi, Musić na Pecari

Iako još nema službene objave, mostarski derbi u subotu bit će povjeren Irfanu Peljti, ponajboljem bh. sucu.
30.04.2025. u 14:44
text

Irfan Peljto, najbolji bosanskohercegovački sudija, određen je za glavnog suca mostarskog derbija koji će u subotu od 16 sati igrati Velež i Zrinjski. 

Ova informacija potvrđena je za Faktor iz Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine, iako je još nije potvrdio NS BiH. Peljti će pomagati Dženan Milić i Moamer Čaušević iz Sarajeva, četvrti sudac je Ernis Džemidžić iz Goražda. U VAR kombiju u Mostaru bit će Nihad Ljajić (Sarajevo) i Tarik Mulasmajić (Tešanj).

Drugi okršaj važan u borbi za naslov, susret Širokog Brijega i Borca, sudit će Admir Musić iz Sarajeva, s pomoćnicima Amirom Kadićem i Emirom Zahiragićem. 

Kako piše Faktor, ovo kolo neće suditi oni za koje se vežu veće ili manje pogreške u zadnja dva kola, a to su Miloš Gigović, Aleksandar Njegomirović, Mirza Kazlagić, Luka Bilbija, Antonio Tomić, Darko Gedžić, Mateo Musa i Dražen Marić.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO