Konferencijska liga

Partizan slavio u Moldaviji, Pobjeda Lazija

Nogometaši Lazija slavili su s 1-0 na svom Olimpicu protiv rumunjskog Cluja u prvom dvoboju doigravanja za osminu finala Konferencijske lige. Uspješan je bio i beogradski Partizan...
Sport / Nogomet | 17. 02. 2023. u 00:45 Bljesak.info

Rimljani su u 15. minuti ostali bez isključenoga Španjolca Patrica, ali su i s igračem manje stigli do pobjede. Pobjednički gol djelo je Cira Immobilea u četvrtoj minuti nadoknade prvog dijela.

Ludogorec je u Razgradu s 1-0 porazio Anderlecht, a jedini gol za Bugare polučio Brazilac Igor Thiago u 9. minuti.

Na Cipru je AEK Larnaca s 1-0 svladao ukrajinski Dnipro, a pobjednički gol djelo je Španjolca Angela Garcie šest minuta prije kraja.

Partizan je u gostima slavio kod Šerifa u Tiraspolu s 1-0 golom Ricarda Gomesa sa Zelenortskih otoka.

Uzvrati su 23. veljače. U osmini finala pobjednike čekaju Istanbul Basaksehir, West Ham, Villarreal, Nice, AZ Alkmaar, Djurgardens, Sivasspor i Slovan Bratislava, piše Hina.

Rezultati prvih dvoboja doigravanja za osminu finala Konferencijske lige:

BODO/GLIMT - LECH POZNAN 0-0

BRAGA - FIORENTINA 0-4 (Jović 45+1, 60, Cabral 79, 90). Crveni karton: Tormena (Bra, 56)

QARABAG - GENT 1-0 (Leandro Andrade 78). Promašeni penal: Šejdajev (Qar, 55)

TRABZONSPOR - BASEL 1-0 (Larsen 65)

AEK LARNACA - DNIPRO 1-0 (Garcia 84)

LAZIO RIM - CLUJ 1-0 (Immobile 45+4)

LUDOGOREC - ANDERLECHT 1-0 (Igor Thiago 9)

ŠERIF - PARTIZAN 0-1 (Ricardo Gomes 45). CK: Vujačić (Par, 51).

Osmina finala je 9. i 16. ožujka, četvrtfinale 13. i 20. travnja, a polufinale 11. i 18. svibnja. Finale će se održati 7. lipnja u Pragu.