bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Novi peh

Ozlijedio se Nemanja Bilbija, Trebotić u debiju igrao 90 minuta

Zrinjski protiv Radnika nije odigrao lošu utakmicu, pogotovo ne u prvih 45 minuta, ali nije uspio postići gol koji bi slomio otpor gostiju iz Bijeljine.
12.08.2020. u 21:23
text

Na kraju se Plemići moraju zadovoljiti bodom, što ih neće zadovoljiti uoči teškog gostovanja kod Borca.

'Rezultat nas nikako ne zadovoljava, željeli smo pobjedu maksimalno, ali nekad u sportu ni uz svu želju ne ostvariš cilj. Odigrali smo prvo poluvrijeme odlično, ali falio je gol iz pregršt situacija koje smo stvorili. U drugom nismo stvorili puno, a poremetila nas je i neugodna Bilbijina ozljeda', rekao je Mladen Žižović poslije utakmice.

 Bilbija je bio jedan od aktivnijih igrača, pogodio je vratnicu u prvom dijelu, ali je izašao iz igre u 69. minuti.

 'Čini se da se radi o listu, a vidjet ćemo sutra koliko je ozbiljno. Zbog toga smo bili prisiljeni raditi neke izmjene koje nismo htjeli, a promjene nisu donijele ništa specijalno'.

 Večeras je debitirao Dinko Trebotić koji je odigrao svih 90 minuta.

 'Iako nije trenirao puno s nama zadovoljni smo njegovom izvedbom. Značit će nam puno i sigurno će donijeti kvalitetu veznom redu', zaključio je Žižović.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO