Rodoč

Ovako se prave nogometne zvijezde; utakmica između mladih nogometaša Branitelja i Mostara

Pioniri HNK Branitelja slavili u prijateljskom susretu protiv vršnjaka iz NK Mostar
Sport / Nogomet | 22. 02. 2020. u 20:01 Bljesak.info

Ekipa Branitelja slavila je rezultatom 1:0 i tako nastavila s uspjesima i u novoj sezoni. NK Mostar  su se pokazao kao vrlo dobar protivnik.

Pogodak su pioniri Branitelja postigli u prvom poluvremenu, dok su u nastavku gosti pokušali preokrenuti rezultat, ali bezuspješno.

Utakmica je tako završila zasluženom pobjedom pionira Branitelja.

Gol za Branitelj postigao je Marin Raič.

Snimio čitatelj / Utakmica između HNK Branitelj i NK Mostar

Prije ovog susreta odigran je i susret mlađih pionira ova dva kluba. Uspješniji su bili predpioniri NK Mostar koji su slavili rezultatom 3:0.

Za predpionire Branitelja su ovaj put nastupili i momci 2009. godišta kojima je to bio prvi nastup na velikom terenu.

''Ovim putem pozivamo sve zainteresirane dječake da se pridruže školi nogometa NK Branitelj koja vrši upis novih članova u svim kategorijama od limača, zagića i predpionira pa sve do juniora'', poručili su iz ovoga kluba.