Ubija ga VAR

Otkako je Werner stigao u Englesku, VAR mu poništio 16 golova!

Chelsea je u subotu slavio protiv Southamptona i tako skočio na prvo mjesto Premierlige. Konačno se u srtijelce upisao i Timo Werner kojemu je VAR dosad poništio čak 16 golova...
Sport / Nogomet | 02. 10. 2021. u 23:01 Bljesak.info

Chelsea je upisao pobjedu na domaćem terenu protiv Southamptona u 7. kolu engleske Premierlige, slavili su s uvjerljivih 3:1 i tako skočili na prvo mjesto prvenstvene ljestvice.

Bluesi su poveli već u 9. minuti susreta, precizan je bio Chalobah, a u 41. minuti njemački napadač Timo Werner zabija za 2:0. Bio je to njegov prvi pogodak nakon pet i pol mjeseci, ali isti je poništen nakon intervencije VAR-a.

To mu je bio već 16. pogodak koji mu je VAR poništio, otkako je stigao u redove londonske momčadi iz RB Leipziga.

U drugom poluvremenu Southampton je stigao do izjednačenja nakon jedanaesterca, a precizan je bio Ward Prowse. U 84. minuti Werner nakon zabija za 2:1, a pet minuta kasnije Chilwell zabija za konačnih 3:1.

Mateo Kovačić je igrao za londonsku momčad do 74. minute, a zamijenio ga je Jorginho.