Leipzigu naslov

Olmo zabio hat-trick Bayernu u Superkupu

Nogometaši RB Leipziga pobjednici su njemačkog Superkupa, oni su u Muenchenu na Allianz Areni svladali Bayern a 3-0 (2-0), a sva tri gola postigao je bivši igrač Dinama, španjolski reprezentativac Dani Olmo.
Sport / Nogomet | 13. 08. 2023. u 00:05 Bljesak.info

Dani Olmo odigrao je utakmicu života postigavši hat-trick protiv velikog Bayerna.

Na teškom gostovanju na Allianz Areni gosti su imali otvaranje iz snova, već u 3. minuti dvoboja Olmo je iskoristio gužvu u kaznenom prostoru i odbijenu loptu pospremio u bavarsku mrežu.

Najbolji potez utakmice Španjolac je izveo u 44. minuti kada je nadmudrio De Ligta prije no što je svladao Ulreicha, da bi konačni rezultat postavio iz kaznenog udarca u 68. minuti. GOLOVI

Iako je tek rano u subotu potpisao za Bayern, Harry Kane je dobio pola sata u dresu njemačkog prvaka.