Senzacija na Otoci

Olimpik iz dva penala do pobjede nad Zrinjskim!

Posljednji na ljestvici Olimpik napravio je veliko iznenađenje u 12. kolu Premijer lige BiH.
Sport / Nogomet | 24. 10. 2020. u 16:08 S.B. | Bljesak.info

Sarajevska momčad svladala je Zrinjski s 3:0, a oba gola vodeća gola postigla je nakon jedanaesteraca koji su napravljeni praktično na isti način.

Naime, vratar Zrinjskog Ivan Brkić prvo je u 56. minuti srušio domaćeg igraa Cruza i dobio žuti karton, a onda je u 61. minuti Brkić opet srušio Cruza! Brazilac je iznesen s terena, a Brkić je dobio crveni karton.

Oba jedanaesterca u golove je pretvorio Nemanja Lekanić.

U samoj sudačkoj nadoknadi Olimpik je iskoristio igračku prednost i došao do trećeg gola, a strijelac je bio Aladin Šišić.

Plemići su i u ovoj utakmici igrali pod vodstvom Marija Ivankovića koji je na Otoci izveo najjači sastav. Favorizirani gosti prvih sat vremena dominirali su, imali bezbroj šansi, pogodili čak i vratnicu preko Bilbije, no kako to obično biva kažnjeni su za silne promašaje.

Ovo je Zrinjskom četvrti poraz u sezoni, a već u srijedu opet će morati u Sarajevo na zaostalu utakmicu sa Željezničarom.