Bez pobjede u 2014.

Novi šok za Roberta Jarnija: Olimpic odnio bod s Koševa!

Sport / Nogomet | 09. 03. 2014. u 19:27 I. M:

Ambiciozno FK Sarajevo i dalje je bez pobjede u nastavku Premier lige. Momčad Roberta Jarnija igrala je samo 1:1 s Olimpicom u posljednjoj utakmici 21. kola Premier lige, pa je propustila prijeći na drugu poziciju.

Domaći su večeras u Sarajevu potpuno nadigrali Olimpic u prvom dijelu, no zbog loše igre u drugih 45 minuta ostali su bez tri boda.

Sarajevo je u utakmicu krenulo furiozno, šanse su se redale i momčad Roberta Jarnija mogla je voditi barem 4:0 nakon prvih 45 minuta. Jedini pogodak postigao je Krste Velkoski, a domaća momčad pogodila je još dvije stative i promašila dvije izgledne šanse.

Treba reći i da je kod 0:0 Matej Delač spasio Sarajevo da ne primi gol, kada je odlično obranio šut Asima Zeca.

U drugom dijelu domaći su popustili pritisak što je kaznio Zajko Zeba golom u 83. minuti utakmice.

Obje ove ekipe za tri dana čeka Kup. Sarajevo igra gradski derbi sa Željezničarom, a Olimpic ide u goste Širokom Brijegu.