Nastavak serije

Novi "kiks" GOŠK-a: Fenjeraš odnio bod iz Gabele

GOŠK iz Gabele u prvih 18 kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine ostvario je 17 pobjeda, a u sljedeća četiri - niti jednu.
Sport / Nogomet | 16. 04. 2023. u 18:32 M.V. | Bljesak.info

GOŠK je nastavio svoju seriju loših rezultata koja traje od onog trenutka kada je praktično osigurao prvo mjesto u Prvoj ligi Federacije BiH. Vodeća momčad lige dočekala je posljednju i odigrala 1:1.

Bljesak.info / Novi kiks GOŠK-a

Radnički iz Lukavca odnio je bod iz Gabele koji mu daje nadu u ostanak, iako je dalje zaostaje pet bodova za pretposljednjim Travnikom. GOŠK, s druge strane, i dalje ima veliku prednost, ali umjesto 20 bodova koliko je bilo prije mjesec dana, sada je razlika 15 bodova.

GOŠK je protiv fenjeraša vodio 1:0 autogolom Maida Ibeljića, a u 87. minuti izjednačio je Edis Husović. Samo minutu nakon gola gosti su ostali s igračem manje jer je crveni karton dobio Emrah Makić, no ostalo je 1:1.