2:1

Nogometašice Širokog slavile protiv Čapljine

Sport / Nogomet | 10. 10. 2015. u 17:25 D.L.

Nogometašice Širokog Brijega su slavile protiv Čapljine (2:1) u sedmom kolu Prve ženske lige FBiH na kišom natopljenom terenu s umjetnom travom u kampu ”Musa-Karačić” na Mostarskom Blatu.

U prvom dijelu susreta mreže su mirovale, a već u drugoj minuti nastavka za vodstvo domaćih pogodila je Julija Kvesić. Na drugi pogodak nije se dugo čekalo, u 56. minuti vodstvo Širokobriježanki udvostručila je Martina Vuletić.

Čapljinke su 70. minuti smanjile rezultat na 2:1 pogotkom Minele Gačanice, no više od toga nisu uspjele.

Sljedećeg vikenda Širokobriježanke će dočekati ekipu Sloge iz Bosanske Otoke u zaostaloj utakmici petog kola te će upravo tog vikenda Ženski nogometni klub Široki Brijeg proslaviti prvi rođendan.