Kvalifikacije za SP

Nogometašice BiH izgubile od Engleske

U prvom poluvremenu utakmice pogodaka nije bilo, a Engleska dolazi do vodstva u 56. minutu kada je pogodak postigla Duggan.
Sport / Nogomet | 10. 04. 2018. u 19:30 Fena

Najbolje nogometašice Bosne i Hercegovine izgubile su od reprezentacije Engleske s 2:0, u susretu petog kola kvalifikacija za svjetsko prvenstvo, odigranom u Trening centru Nogometnog saveza BiH u Zenici.

Do isteka regularnog dijela utakmice promjene rezultata nije bilo, a Engleska dolazi do drugog pogotka na ovom susretu u trećoj minuti sudačke nadoknade, kada je pogodak s ''bijele točke'' postigla Taylor.

Sljedeći susret nogometašice BiH igraju 7. lipnja u gostima protiv Walesa.

Izabranice Samire Hurem zauzimaju četvrto mjesto u kvalifikacijskoj skupini 1 s jednom pobjedom i tri poraza, a Engleska se s Walesom bori za prvo mjesto u skupini.