Redsi reda radi

Ništa od savršenog domaćeg učinka Redsa: Burnley uzeo bod na Anfieldu

S ovim remijem Liverpool neće sezonu okončati sa savršenim učinkom na domaćem terenu pa je tako sada njihov omjer na Anfieldu ove sezone 17 pobjeda i jedan remi.
Sport / Nogomet | 11. 07. 2020. u 19:52 Bljesak.info

/ Liverpool ove sezone juri nekoliko rekorda, ali je pitanje koliko imaju motivacije nakon osvajanja naslova prvaka

Nogometaši Liverpoola su na Anfieldu odigrali 1:1 protiv Burnleyja u utakmici 35. kola engleskog Premiershipa, te tako nastavio opušteno odrađivati posao nakon osiguranog naslova prvaka.

Momčad Jurgena Kloppa povela je u 34. minuti susreta kad je Andrew Robertson zabio za vodstvo na asistenciju Fabinha.

Konačni rezultat postavio je Jay Rodriguez u 69. minuti nakon asistencije Jamesa Tarkowskog.

Ponajbolji vratar lige Nick Pope spriječio je domačine na samom kraju utakmice da nastave pobjednički niz. Naime, Salah je u 93. bio potpuno usamljen u gostujućem 16-ercu, ali njegov udarac brani fantastični Pope.

Zanimljivo, to je prva utakmica od siječnja prošle godine u kojoj Liverpool nije slavio pred svojim navijačima.

U subotu je Watford svladao Newcastle United s 2:1, a dva gola iz penala za domaće je postigao Deeney (52', 82'), dok je za Svrake pogodio Dwight Gayle u 23. minuti.