Copa America

Ni Messijeva majstorija nije spasila "Gaučose" od rasipanja bodova

Sport / Nogomet | 15. 06. 2021. u 12:24 Bljesak.info

Lionel Messi na ovogodišnjoj Copi želi promijeniti gubitnički niz u dresu reprezentacije i konačno se domoći trofeja, no njegovi suigrači očito imaju neke druge planove.

U prvoj jučerašnjoj utakmici dana, Argentina i Čile su remizirali 1:1. Messi je otvorio susret sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca, snajperski je nanišanio i zatresao mrežu.

Čile je u drugom poluvremenu zaigrao ozbiljnije, izborili su jedanaesterac u 57. minuti, no Vidal nije bio precizan, loptu je od sebe u prečku odbio Claudio Bravo, a u novonastaloj situaciji se najbolje snasao Vargas i postavio konačnih 1:1.

Druga utakmica dana je donijela manje atraktivan dvoboj između Paragvaja i Bolivije, slavili su Paragvajci s 3:1.

Junak utakmice s dva pogotka bio je Angel Romero iz redova San Lorenza, a u sttrijelce se za Paragvaj upisao i Kaku, dok je za Boliviju pogodio Erwin Saavedra.

Copa America danas ima dan odmora, a nastavlja se u srijedu u 23 sata po našem vremenu kada na teren izlaze nogometaši Kolumbije i Venezuele.