Napadač Malage zabio gol, promašio penal i na kraju isključen

Youssef En-Nesyri - od junaka do tragičara u jednoj utakmici.
Sport / Nogomet | 25. 02. 2018. u 21:33 Bljesak.info
Golovi i izgledne prilike s utakmice Athletic Bilbao - Malaga

Posljednjeplasirana Málaga opet nije imala sreće, dogodili im se isto kao i u prošlom kolu kada su protiv Valencije poveli i na kraju izgubili 1-2.

A u nedjelu u 25. kolu španjolskog prvenstva Malaga je u gostima kod Athletic Bilbaoa povela u 13. minuti, da bi na kraju izgubila 1-2, a ni penal nije uspjela realizirati.

Marokanski napadač Youssef En-Nesyri u 13. minuti dovodi Malagu u vodstvo. No, do poluvremena Athletic Bilbao radi preokret, a strijelci su bili Susaeta (17) i San José (44), javlja Hina.

U 61. minuti Youssef En-Nesyri ima priliku postati junakom, mogao je poravnati iz penala. No, njegov udarac obranio je golman, a u 84. je dobio crveni karton, i umjesto junaka postao je tragičar.