Kup

Najbrži gol Lukakua u karijeri, Inter lako s Cagliarijem

Belgijskom napadaču pogodak nakon samo 21 sekunde bio je najbrži u karijeri.
Sport / Nogomet | 15. 01. 2020. u 09:00 Bljesak.info

Nogometaši milanskog Intera uvjerljivom 4-1 (2-0) domaćom pobjedom protiv Cagliarija plasirali su se u četvrtfinale Talijanskog kupa.

Inter je poveo golom Romelua Lukakua (1) nakon samo 21 sekunde igre, na 2-0 je povisio Borja Valero (22), da bi Lukaku (49) svojim drugim golom početkom nastavka riješio sve dvojbe oko pobjednika. Na 3-1 smanjio je Oliva (72), da bi konačnih 4-1 postavio Ranocchia (80).

Marcelo Brozović igrao je za Inter do 70. minute, dok je Marko Rog za Cagliari odigrao drugo poluvrijeme, javlja Hina.

Inter će u četvrtfinalu igrati protiv pobjednika susreta Fiorentina - Atalanta koji je na programu u srijedu.

U utorak su se među najboljih osam plasirali još Napoli i Lazio koji su kao domaćini sigurno svladali drugoligaše Perugiju, odnosno Cremonese.

Napoli je s 2-0 (2-0) pobjede protiv Perugije stigao golovima Insignea (26-11m, 38-11m) s bijele točke, dok je Lazio s 4-0 (2-0) svladao Cremonese, a u strijelce su se upisali Patric (10), Parolo (26), Immobile (58-11m) i Bastos (89).

Još prošlog tjedna u četvrtfinale se plasirao i Torino, dok će u srijedu igrati Fiorentina - Atalanta, Milan - SPAL i Juventus - Udinese, a Parma - Roma će igrati u četvrtak.