Leandro Paredes

Mučan i nedostojan slučaj simuliranja argentinskog veznjaka

Veznjak PSG-a je u 62. minuti očito toliko simulirao nakon nepostojećeg kontakta protivnikove ruke i njegovog lica da je neugodno i gledati...
Sport / Nogomet | 04. 07. 2021. u 10:45 Bljesak.info

Iako je utakmicu između Argentine i Ekvadora u četvrtfinalu Copa Americe obilježio Lionel Messi, koji je u pobjedi Argentine od 3:0 namjestio dva pogotka i zabio jedan, jedan njegov kolega 'ukrao' je show.

Kao i prije dva dana, nakon utakmice Italije i Belgije, jedna od glavnih tema je i simuliranje u nogometu, a za sve je zaslužan Leandro Paredes.

Veznjak PSG-a je u 62. minuti očito toliko simulirao nakon nepostojećeg kontakta protivnikove ruke i njegovog lica da ga je čak i komentator na Fox Sportu istog trena prozvao zbog toga.

Uhvatio se Paredes za lice i srušio na travnjak kao nokautiran, ali bilo je očito da je riječ o glumi. Nije poznato hoće li naknadno biti kažnjen za OVAJ POTEZ.