Stadion 'Rođeni'

Mreže mirovale u Mostaru

Sigurno je da su zadovoljniji na kraju mogli biti gosti iz Jajca
Sport / Nogomet | 29. 09. 2018. u 17:33 Bljesak.info

Velež i Metalleghe odmjerili su danas snage u okviru 8. kola Prve lige FBiH. Rođeni su bili veliki favorit u ovom susretu, no završilo je 0:0.

Velež je bolje otvorio utakmicu, zaprijetili su Biševac, Behram, Vehabović i Fajić, no bez opasnosti za Muratspahića. U 25. minuti pokušali su Fajić i Vehabović, ali ostalo je 0:0.

Do kraja prvog poluvremenu bez uzbuđenja, iako je jak vjetar mnogo pomogao Rođenima u njihovim napadima.

U drugom poluvremenu otvorena utakmica. Pljevljak je prvi zaprijetio, no vratar Veleža Bobić brani. Pola sata prije kraja gužva pred golom Jajčana, zatresla se i vratnica, ali ostalo je početnih 0:0.

Jajčani su u tim trenucima igrali otvoreno, a Velež je teško dolazio do prave prilike, prenosi SportSport.ba. Ostalo je 0:0 i sigurno da su zadovoljniji na kraju mogli biti gosti.