UEFA U21 CHAMPIONSHIP

Zmajići ostali bez playoffa za Europsko prvenstvo

Mladi zmajići ipak pali u Portugalu, ostali bez playoffa za Europsko prvenstvo
Sport / Nogomet | 17. 10. 2018. u 07:59 Bljesak.info

Trebala je pobjeda mladim nogometašima Bosne i Hercegovine na gostovanju u Portugalu da bi izborili playoff, ali su upisali poraz 2:4

Belgija je svoj dio posla odradila, dobila Švedsku u gostima i pružila priliku bh. nogometašima da slavljem kod Portugala izbore playoff za Europsko prvenstvo do 21 godine koje se iduće godine održava u Italiji i San Marinu.

No, mladi zmajići nisu uspjeli riješiti svoj dio jednadžbe. Na Madeiri su pali rezultatom 2:4 u odlučujućem susretu kvalifikacijske skupine 8. Tim porazom ostali su na trećem mjestu (18 bodova) i bez šansi za EP, piše goal.com.

Krenula je BiH odlično, u 2. minuti su domaćini izbijali s crte (Demirović pucao glavom), ali ipak je Portugal prvi poveo. U 19. minuti u vodstvo ih dovodi Horta. Nadu momcima Vinka Marinovića donosi Demirović golom u 44. minuti, ali u prvih 15-ak minuta nastavka sve je bilo riješeno.