Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Serie A

Milan zasjeo na drugo mjesto, Modriću komplimenti za izvedbu

Nogometaši Milana slavili su s minimalnih 1-0 na gostovanju u Veroni i tom pobjedom ponovno došli na drugo mjesto prvenstvene ljestvice.
19.04.2026. u 22:32
text

Pogodak vrijedan tri boda postigao je francuski veznjak Adrien Rabiot u 41. minuti na asistenciju Rafaela Leaa. To je bila Milanova sedma uzastopna pobjeda u Veroni te ukupno 11. protiv ovog suparnika.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Milan, a za svoju izvedbu ponovno je dobio lavinu pozitivnih osvrta i komentara.

"Čini se da je teren u mraku, a kad lopta dođe do Modrića, upali se malo svjetlo. Svaki njegov potez ima smisla. Povezuje momčad kao veznjak iz druge ere", navodi Tuttomercato o Modriću.

Sempre Milan, medij fokusiran na Allegrijev sastav, navodi: "Ušao je u utakmicu trkom pokraj nekolicine braniča kako bi dokazao da ne igra u skladu sa svojim godinama. Kontrolirao je tempo i bio solidan u obje faze igre."

Milan se sa 66 bodova izjednačio s Napolijem, ali ga je preskočio zbog bolje gol-razlike i zasjeo je na drugo mjesto. Verona je s 18 bodova i dalje predzadnja, a isti broj bodova, uz utakmicu manje, ima Pisa koja je na začelju.

Genoa je kao gost s 2-1 svladala Pisu, a strijelci su bili Canestrelli (19) za domaćina, te Ekhator (41) 8 Colombo (55) za Rossoblu ekipu.

Ranije su Cremonese i Torino odigrali bez pogodaka.

Standings provided by Sofascore
POVEZANO