Seria A

Milan preokretom slavio protiv Atalante, opet briljirao Piatek

Milan je na krilima poljskog golgetera Krzysztofa Piateka došao do pobjede u Bergamu.
Sport / Nogomet | 17. 02. 2019. u 09:05 Fena

Nogometaši Milana upisali su novu pobjedu u talijanskom prvenstvu, svladavši u Bergamu Atalantu rezultatom 3:1.

Atalanta je bila bolja u prvom poluvremenu, a domaća momčad svoju dobru igru okrunila je pogotkom Rema Freulera u 33. minuti.

Međutim, u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena za 1:1 zabio je Krzysztof Piatek, i to iz prve ozbiljnije situacije pred golom domaćeg vratara.

Taj pogodak loše je utjecao na domaće nogometaše koji su u drugom poluvremenu odigrali puno lošije, a Milan je to kaznio golom Hakan Calhanoglu u 55. minuti i drugim pogotkom Krzysztofa Piateka u 61. Bio je to već šesti gol za poljskog napadača u pet utakmica za "Rossonere".

U drugom subotnjem susretu 24. kola Cagliari je pobijedio Parmu 2:1.

Na ljestvici Serie A vodi Juventus sa 66 bodova, drugi je Napoli s 52, treći Inter ima 43, a četvrti Milan 42 boda.