bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Široki dobiva odštetu

Mato Stanić napušta Široki Brijeg i odlazi u HNL

Mato Stanić napušta redove Širokog Brijega i preći će u redove Rijeke.
27.07.2021. u 12:58
text

Utakmica u Prijedoru, u remiju 1:1 s domaćim Rudarom, bila je posljednja za Matu Stanića u dresu Širokog Brijega. Odlični veznjak prelazi u redove Rijeke, a pošto ima ugovor sa Širokim do kraja tekuće sezone NK Rijeka će za njegov dolazak morati platiti odštetu.

"Stanić je vrlo vrijedan momak s izraženim radnim navikama. Vrlo je odgovoran u igri, izrastao je u kvalitetnoga veznog igrača, zahvalan sam mu na doprinosu koji je dao našoj momčadi od povratka u klub i vjerujem da će u Rijeci još više napredovati" kazao je za Sportske novosti Toni Karačić, koji je Stanića još kao kadeta doveo iz jednog posavskog niželigaša.

Stanić je u dresu Širokog Brijega odigrao 71 službenu utakmicu (6 golova, 3 asistencije), a nastupao je i za mlađe reprezentativne vrste BiH, kadetsku i juniorsku (po 7 nastupa, 1 gol, te U-21 vrstu (1 nastup).

 

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO