Zrinjski

Marinović: U pauzi se još bolje pripremiti za drugi krug

Sport / Nogomet | 02. 10. 2016. u 07:03 S.K.

Bio je to pravi 'blitzkrieg' - Metalleghe se nije ni snašao, a Zrinjski je utrpao četiri komada za jedno poluvrijeme.

Već je to bilo više nego dovoljno, no Mostarci su i u nastavku tražili pogotke, no nišanske sprave su se poremetile i ostalo je Metalleghe - Zrinjski 0:4.

Bio je to drugi put ove sezone da Plemći nekoga u prvenstvu sruše s 4:0, nakon što je to na svojoj koži osjetio i Čelik, trener Vinko Marinović bio je više nego zadovoljan nakon Pirote.

"Mislim da smo odigrali odličnu utakmicu, prvo poluvrijeme je bilo izvanredno, prepuno akcija, kombinacija i šansi. Već smo u tom prvom poluvremenu ostvarili ogromnu prednost“, ocijenio je strateg Mostaraca.

“Čestitao bi igračima na pobjedi, a sada ide ta pauza da se još bolje pripremimo za drugi krug natjecanja i nastavimo s ovim igrama", dodao je.

Na startu drugog kruga natjecanja Zrinjski 15. listopada ide na noge Radniku, četiri dana nakon toga Pod Bijelim brijegom bit će odigran prvi od dva Mostarska gradska derbija s Veležom u okviru osmine finala KUpa BiH.