reakcije

Marinović: Tri važna boda; Kanatlarovski: Remi bi bio realniji

Sport / Nogomet | 24. 10. 2015. u 15:42 I. M.

Mostarski Zrinjski definitivno je izašao iz krize. Nakon što je tri kola bio bez pobjede, 'plemići' su zaredali s dvije pobjede i obje u derbijima.

Prvo je Zrinjski s 2:1 svladao Željezničar, a onda i u mostarskom derbiju pobijedio Velež s 1:0.

'Znali smo da će biti borbena utakmica, puna duela. Zabili smo gol u prvom dijelu i naravno da je tada lakše igrati drugo poluvrijeme. Došli smo do tri jako važna boda i čestitam igračima na borbenosti i pobjedi, a Veležu na vrlo korektnoj igri, s obzirom na značaj utakmice', kazao je trener Zrinjskog Vinko Marinović.

Iako je podijeljeno šest žutih kartona i jedan crveni, i trener Veleža složio se da je na terenu bilo sve korektno.

'Žao mi je što smo izgubili. Da je Janković bolje reagirao kod svog prodora mogli smo povesti, no primili smo gol u najgorem trenutku i to zbog svoje naivnosti. Drugo poluvrijeme pokušali smo s visokim igračima, ali nije urodilo plodom. Da je završilo neriješeno možda bi bilo najrealnije”, istaknuo je Veležov trener Dragan Kanatlarovski.