Inače je dosta kritična

Marca napokon nahvalila Rakitića

"Raketa" je sinoć u 38. minuti prelijepim lobom s ruba šesnaesterca pogodio za 3:0 u pobjedi Seville nad Valencijom
Sport / Nogomet | 28. 01. 2021. u 16:50 Bljesak.info

Ivan Rakitić

Marca je inače dosta kritična prema Ivanu Rakitiću od njegova povratka u Sevillu, no danas ga jako hvali.

Podsjetimo, "Raketa" je sinoć u 38. minuti prelijepim lobom s ruba šesnaesterca pogodio za 3:0 u pobjedi Seville nad Valencijom u osmini finala Kupa kralja. No bivši hrvatski reprezentativac nije se istaknuo samo pogotkom, jednim od najljepših u karijeri, nego je odigrao i općenito izvrsnu utakmicu.

''Hrvat je zaslužio ovacije zato što je velemajstorski postigao gol rijetko viđenim lobom'', piše Marca i dodaje: ''Lopta mu se vratila nakon što je pokušao dodati De Jongu, a onda je naciljao i povukao potez kakav mogu napraviti samo veliki nogometaši. Bio je to gol kao u video igrama, potez zbog kakvog ljudi vole nogomet'', zaključuje Marca.