FA CUP

Manchester United izbacio West Ham United

Ranije u utorak plasman u četvrtfinale izborio je i drugoligaš Bournemouth koji je kao gost svladao Burnley sa 2-0 (1-0). Pogotke su postigli Surridge u 21. i Stanislas iz kaznenog udarca u 88. minuti.
Sport / Nogomet | 10. 02. 2021. u 08:03 Bljesak.info

Nogometaši Manchester Uniteda plasirali su se u četvrtfinale engleskog FA kupa, oni su u osmini finala na svom Old Traffordu svladali West Ham United sa 1-0 nakon produžetka.

Kako nakon 90 minuta nije bilo pogodaka, moralo se igrati dodatnih 30 tijekom kojih su domaći ipak uspjeli pronaći put ka pobjedi. U 98. minuti mrežu gostiju pogodio je McTominay koji je natrčao na lijepo ostavljenu loptu Rashforda.

U srijedu su na programu susreti Swansea City - Manchester City, Leicester City - Brighton and Hove Albion, Sheffield United - Bristol City i Everton - Tottenham Hotspur, dok će u četvrtak igrati Wolverhampton Wanderers - Southampton i Barnsley - Chelsea, javlja Hina.