Liga prvaka

Ludogorec uvjerljiv protiv Shamrock Roversa

Ukupni pobjednik dvoboja Ludogorec - Shamrock Rovers u 3. će pretkolu igrati protiv pobjednika dvoboja između Dinama i makedonskog Škupija, dok će se poraženi iz ta dva dvoboja sastati u 3. pretkolu Europske lige.
Sport / Nogomet | 19. 07. 2022. u 23:35 Bljesak.info

U prvoj utakmici 2. pretkola nogometne Lige prvaka bugarski Ludogorec je na svom terenu u Razgradu svladao irski Shamrock Rovers sa 3-0 (2-0).

U prvom poluvremenu dva gola postigao je ciparski napadač Pieros Sotiriou u 26. i 35. minuti, da bi konačni rezultat u četvrtoj minuti sudačke nadoknade postavio Igor Thiago.

Ukupni pobjednik dvoboja Ludogorec - Shamrock Rovers u 3. će pretkolu igrati protiv pobjednika dvoboja između Dinama i makedonskog Škupija, dok će se poraženi iz ta dva dvoboja sastati u 3. pretkolu Europske lige, piše Hina.

REZULTATI PRVIH UTAKMICA 2. PRETKOLA LIGE PRVAKA

Utorak:

Qarabag - Zuerich 3-2 (Kady 17, Wadji 36, 65 / Kamberi 65, Kryeziu 85-11m)
Pjunik - F91 Dudelange 0-1 (Hadji 72-11m)
Žalgiris - Malmo 1-0 (Ourega 49)
Midtjylland - AEK Larnaka 1-1 (Svjatčenko 84 / Gyurcso 81)
Ludogorec - Shamrock Rovers 3-0 (Sotiriou 26, 35, Igor Thiago 90+4)
Linfield - Bodo/Glimt 1-0 (Kirk Millar 83)
Dinamo Zagreb - Škupi 2-2 (Arijan Ademi 44, Bruno Petković 86 /Queven 25, Renaldo Cephas 89)