GOŠK sam na vrhu

Luda utakmica u Gabeli: GOŠK preokrenuo u zadnjim minutama

GOŠK iz Gabele svladao je danas Rudar iz Kaknja s 3:2, nakon što je do 88. minute gubio s 1:2.
Sport / Nogomet | 06. 03. 2022. u 17:02 M.V. | Bljesak.info

Kako je Igman u subotu odigrao neriješeno kod Travnika, GOŠK je nakon pobjede nad Rudarom (3:2) sada sam na vrhu ljestvice nakon prvog kola u proljetnom dijelu prvenstva u Prvoj ligi Federacije.

Ipak, GOŠK je do pobjede došao u ludoj utakmici u kojoj je u zadnjih pet minuta palo pet golova. Toni Tipurić doveo je domaće u vodstvo u 29. minuti, no u 64. minuti Rizvanović je pogodio svoju mrežu.

I onda pet minuta prije kraja kreće "ludnica". Prvo je Idriz Džafić pogodio za vodstvo Rudara 2:1, no u samoj završnici domaći prave preokret. Dražan Glibo u 90. minuti pogađa za 2:2, a Neven Vujica u sudačkoj nadoknadi donosi domaćinu pun plijen.

Inače, 16. kolo nije kompletirano, jer je teren stadiona u Tešnju prekrio snijeg, pa je sudac utakmice TOŠK-a i Radnika, Dragan Stojić iz Mostara, susret morao odgoditi.