Mini Vatreni

Lovro Majer doveo Bišćanovu družinu na korak od Eura U21

Ključnim trenutkom utakmice ispostavit će se 27. minuta kada Boško Šutalo iz drugog pokušaja upućuje prizeman ubačaj na peterac gdje je Lovro Majer na prvoj stativi, podmeće nogu i zabija za 1:0 vodstvo mini Vatrenih.
Sport / Nogomet | 13. 10. 2020. u 21:53 Bljesak.info

Nakon što su prije malo više od mjesec dana mladi reprezentativci Hrvatske demolirali vršnjake iz Grčke u Varaždinu rezultatom 5:0, danas su stigli do nove važne pobjede nad ovim protivnikom.

Heroj današnjeg slavlja bio je veznjak Dinama, Lovro Majer koji je postigao jedini gol na utakmici.

Do kraja je Hrvatska držala konce u svojim rukama, prijeteći uglavnom udarcima s distance, dok su Grci prvi udarac prema vrataru Šemperu uputili u u 55. minuti.

Zaslužena je to pobjeda Bišćanove družine koji su sada korak bliže plasmanu na Euro U21. Mladim vatrenima potrebne su dvije pobjede u sljedeće dvije utakmice kako bi osigurali prvo mjesto i plasman na europsku smotru. Igrat će protiv izravnih protivnika Škota te Litve.

Hrvatska trenutačno ima 16 bodova i na trećem je mjestu iza Škota koji su sakupili 17, dok vodeća Češka s utakmicom više ima 18.