Premiership

Liverpool rutinski protiv Crystal Palacea

Redsi su poveli sa 0:1 golom Van Dijka u osmoj minuti, a na 0:2 povisio je Oxlade- Chmabrlain u 32. minuti meča.
Sport / Nogomet | 23. 01. 2022. u 17:02 Bljesak.info

Liverpool je nastavio lov za Manchester Cityem i svladao Crystal Palace sa 1:3.

Edouard u 55. minuti vraća nadu domaćinima i smanjuje na 1:2, a konačnih 1:3 postavlja Fabinho golom iz penala u 89. minuti.

Brighton je nastavio s odličnim igrama i remizirao u gostima kod Leicester rezultatom 1:1. Za Brighton je to bio čak 12 remi ove sezone.

Kiks na domaćem terenu napravio je Arsenal koji je remizirao sa fenjerašem Burnleyem rezultatom 0:0.

Posljednji duel današnjeg programa u 23. kolu odigrat će Chelsea i Tottenham, a londonski derbi je na programu od 17:30.