Champions League

Liverpool pretrpio domaći poraz od Intera, ali prošao dalje

Nakon što je Bayern s visokih 7:1 u uzvratu protiv Salzburga ušao u četvrtfinale Lige prvaka, isto je napravio i Liverpool usprkos domaćem 0:1 porazu od Intera u uzvratu osmine finala.
Sport / Nogomet | 08. 03. 2022. u 23:15 Bljesak.info

U prvoj utakmici u Milanu, Redsi su slavili s 2:0 tako da sjajan pogodak Lautara Martineza (62.) na Anfieldu nije bio dovoljan za Inter.

Liverpool je u čak tri navrata pogodio okvir gola protivnika koji je samo dvije minute nakon gola Martineza ostao s igračem manje jer je Alexis Sanchez dobio drugi žuti karton.

Ivan Perišić je odigrao cijelu utakmicu za Inter, a Marcelo Brozović je izašao u 75. minuti. Edin Džeko ostao je na klupi Nerazzurra.

Sutra se sastaju Manchester City i Sporting. City je u prvoj utakmici deklasirao Sporting s 5:0.

Real će u Madridu pokušati izboriti prolazak protiv PSG-a koji je u prvoj utakmici slavio 1:0, golom Kyliana Mbappea za pamćenje.