Redsi uvjerljivi

Liverpool pregazio Crystal Palace na Anfieldu i čeka posrtaj Građana

Ukoliko Manchester City ovog četvrtka ne pobijedi u gostima Chelsea, Liverpool će i matematički osigurati titulu, premda je već sad jasno da će Redsi podići toliko željeni pehar.
Sport / Nogomet | 25. 06. 2020. u 00:57 Bljesak.info

Liverpool je razbio Crystal Palace sa 4:0 na Anfieldu i još se malo približio naslovu prvaka Engleske, prvom poslije 1990. i dugih 30 godina čekanja.

Mrežu gostiju načeo je Trent Alexander-Arnold u 23. minuti iz slobodnog udarca, a na 2:0 povisio je Mohamed Salah (44), kojeg je lijepo usposlio Fabinho.

U 55. minuti Fabinho se upisao u strijelce snažnim udarcem sa 25 metara.

Uvjerljivu pobjedu domaćina potvrdio je Sadio Mane u 69. minuti nakon uspješno izvedenog kontranapada i asistencije Salaha.

Hrvatski stoper Dejan Lovren ostao je na klupi za pričuve Liverpoola.