Nezaustavljivi

Liverpool neumorno niže pobjede: Pao i West Ham na Anfieldu

Liverpool je sa 79 od mogućeg 81 boda na čelu ljestvice. Drugoplasirani Manchester City (57) zaostaje čak 22 boda. Treći je Leicester sa 50 bodova, a četvrti Chelsea sa 44.
Sport / Nogomet | 25. 02. 2020. u 08:04 Bljesak.info

Nogometaši Liverpoola svladali su na svom Anfieldu West Ham sa 3-2 (1-1) u posljednjoj utakmici 27. kola engleskog prvenstva i došli do svoje 26. ovosezonske pobjede u Premiershipu.

Ujedno, Redsi su izjednačili rekord Manchester Cityja od 18 pobjeda zaredom u Engleskoj.

Momčad Juergena Kloppa povela je u 9. minuti pogotkom Wijnalduma, ali je već u 11. minuti Diop izjednačio. Golom Fornalsa West Ham je u 54. minuti poveo sa 2-1.

No, golovima Salaha u 68. minuti i Manea u 81. minuti "crveni" su osvojili nova tri boda.

West Ham je sa 24 boda na 18. mjestu i u zoni ispadanja u kojoj se još nalaze Watford (24) i Norwich (18).