Lewa briljira

Lewandowski srušio još jedan rekord Gerda Müllera!

Poljak je golom protiv Wolfsburga preskočio Gerda Müllera po zbroju golova u kalendarskoj godini. Do ovog trenutka, obojica su bili na brojci od 42.
Sport / Nogomet | 17. 12. 2021. u 22:51 Bljesak.info

Robert Lewandowski postigao je pogodak u pobjedi Bayerna od 4:0 nad Wolfsburgom u sklopu 17. kola Bundeslige, time je Poljak preskočio Gerda Müllera po zbroju golova u kalendarskoj godini. Do ovog trenutka, obojica su bili na brojci od 42.

Već nakon sedam minuta Bavarci su poveli, a strijelac je bio Thomas Mueller, da bi se na novi pogodak čekalo se do 57. minute kada zabija Upamecano, a samo minutu nakon toga Sane postavlja 3:0.

Pobjedu je potvrdio Lewandowski u 87. minuti susreta. GOLOVI

Bayern je tako prvi s 43 poena, odnosno devet bodova i utakmicu više od Borussije Dortmund.

Wolfsburg je na 12. poziciji s 20 bodova, samo tri više od opasne zone u kojoj se nalazi Augsburg.