Bundesliga

Leipzig poražen u Gladbachu; Leverkusen bolji od Frankfurta

Farmaceuti su golovima Paulinha i Schicka osvojili bodove koji su ih doveli do treće pozicije koja direktno vodi u skupinu Lige prvaka.
Sport / Nogomet | 02. 05. 2022. u 22:54 Bljesak.info

Nakon što je Bayern osigurao 10. naslov u nizu, bliži se i rasplet u brbi za mjesta koje vode u Europu.

Bayer Leverkusen je u dobroj formi, s čistih 2:0 su svladali neraspoloženi Eintracht u 32. kolu Bundeslige, dok je Borussia M'Gladbach nadigrala blijedi Leipzig rezultatom 3:1.

U M'Gladbachu je Embolo u 17.minuti doveo domaćina u vodstvo nakon sjajne asistencije Stindla. Leipzig je poravnao preko svog najboljeg igrača Nkunkua u 36.minuti.

Hofman je u sudačkoj nadoknadi prvoga dijela vratio vodstvo domaćinu i potom u kasnijoj fazi utakmice, nakon što je Elvedi pocrvenio, zabio još jedan pogodak za konačnih 3:1. GOLOVI