Coppa Italia

Lazio preko Intera u polufinale Kupa

Sport / Nogomet | 01. 02. 2017. u 08:12 S.K.

Nogometaši Lazija plasirali su se u polufinale talijanskog kupa nakon što su u Milanu svladali Inter rezultatom 2:1.

Gosti su poveli u 20. minuti golom Felipea Andersona, a na 2:0 je povisio Lucas Biglia iz kaznenog udarca u 56. minuti. Jedanaesterac je skrivio Joao Miranda koji je zbog toga i isključen.

Snage na terenu su poravnate u 73. minutu kada je drugi žuti dobio Lazijev defanzivac Stefan Radu, a do kraja utakmice Inter je uspio samo ublažiti poraz pogotkom Marcela Brozovića u 84. minuti.

Lazio će u polufinalu igrati protiv boljeg iz susreta Roma - Cesena koji se igra u srijedu.

Prošlog tjedna u polufinale su se plasirali i Napoli i Juventus koji će igrati međusobno u sljedećoj fazi natjecanja.