Auf Euch

Kovačev Eintracht nadigrao Nürnberg i osigurao ostanak u Bundesligi!

Sport / Nogomet | 23. 05. 2016. u 20:28 Z.S.

Eintracht Frankfurt i Niko Kovač su u drugoj utakmici doigravanja pobijedili Nürnberg s 1:0 i tako osigurali ostanak u Bundesligi.

Iako su gosti tek u 66. minuti uspjeli slomiti domaću obranu, igrači Eintrachta su potpuno nadigrali protivnika i zasluženo izborili pobjedu.

Dovoljno govori podatak da je Kovačeva momčad imala čak 65% utakmice loptu u svojim nogama, a uz to su uputili i 17 udaraca prema protivničkom golu, od toga šest u okvir gola, prenosi Goal.com.

Zasluženo je vodstvo stiglo u 66. minuti. Mijat Gaćinović je bez problema prošao pokraj Brecka i ubacio loptu pred sam gol. Na pravom je mjestu bio Haris Seferović koji je pospremio loptu u mrežu.

Podsjetimo, Niko Kovač je u ožujku stigao na klupu Eintrachta s ciljem da momčad zadrži u Bundesligi. Prva utakmica doigravanja odigrana prije četiri dana u Frankfurtu je završila 1:1.