Subašić obranio jedanaesterac

Kneževina lakše diše: Monaco slavio protiv Lyona

Bila je to treća prvenstvena pobjeda Monaca u posljednja četiri kola.
Sport / Nogomet | 25. 02. 2019. u 08:30 Fena

U derbiju 26. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco je na svom terenu pobijedio Lyon rezultatom 2:0.

Strijelci za momčad iz Kneževine bili su Gelson Martins u 18. i Rony Lopes u 27. minuti.

Gosti su najveću priliku propustili u 71. minuti kada je Danijel Subašić obranio jedanaesterac Memphisu Depayu.

Bila je to treća prvenstvena pobjeda Monaca u posljednja četiri kola, pa prošlogodišnji doprvak Francuske malo lakše diše na šesnaestom mjestu, s pet bodova viška iznad crte ispadanja.

U ostalim susretima igranim u nedjelju Rennes i Marseille odigrali su 1:1, istim rezultatom završila je utakmica Toulouse – Caen, Nantes je kući pobijedio Bordeaux 1:0, a Reims u gostima Montpellier 4:2.

Na ljestvici uvjerljivo vodstvo ima PSG sa 68 bodova i utakmicom manje od drugog Lillea koji ima 51 bod. Slijede Lyon (46), Saint-Etienne (43), Marseille (41), Reims (41) itd.