Memorijal

Kadeti Širokog Brijega pobjednici turnira u Iloku

Sport / Nogomet | 18. 06. 2017. u 07:15 D.L.

Kadeti Nogometnog kluba Široki Brijeg pobjednici su 19. međunarodnog memorijalnog kadetskog turnira "Tomislav Bošnjak" koji se igrao u Iloku.

Mlada momčad trenera Nike Kovačića pružila je odlične igre na turniru i potpuno zasluženo osvojila naslov pobjednika.

Kadeti ''Plavo-bijelih'' u skupini su pobijedili NK Vukovar ’91 (3:0) i remizirali s NK Osijek (0:0), što im je bilo dovoljno za prvo mjesto u skupini i plasman u finale.

U finalu su prikazali odličnu igru te uvjerljivo svladali NK Slaven Belupo (3:0). Treće mjesto pripalo je momčadi Osijeka koja je slavila protiv HNK Cibalia Vinkovci (2:0).

Najboljim igračem turnira proglašen je Domagoj Marušić (NK Široki Brijeg), dok je najbolji vratar Matej Perković (NK Široki Brijeg) koji nije primio ni jedan pogodak na turniru.