U mađarskom Felcsutu

Kadeti BiH s tri poraza završili kvalifikacije za EP

Norvežani su poveli u 49. minuti golom Mikkela Tveitena, na 2:0 povećao je Elias Hoff Melkersen u 88. minuti, dok je Belmin Bobarić u sudijske nadoknadi postavio konačan rezultat.
Sport / Nogomet | 02. 04. 2019. u 09:56 Fena

Kadetska nogometna U17 reprezentacija Bosne i Hercegovine porazom od Norveške s 2:1 (0:0) u mađarskom Felcsutu završila je nastup na turniru elitnog kruga kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2019.

Norvežani su poveli u 49. minuti golom Mikkela Tveitena,  na 2:0 povećao je Elias Hoff Melkersen u 88. minuti, dok je Belmin Bobarić u sudijske nadoknadi postavio konačan rezultat.

U drugom susretu skupine Belgija je s 4:2 pobijedila domaćina turnira, selekciju Mađarske.

Bh. kadeti na turniru su zabilježi sva tri poraza, pored Norveške izgubili su i susrete s Begijom  i Mađarskom s po 1:0.

Prvo mjesto u skupini osvojila je Belgija s devet bodova, ispred Mađarske sa šest, Norveške s tri i Bosne i Hercegovine bez bodova.