Serie A

Juventus svladao Cagliari, bez golova u Genovi

U susretu 19. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Torinu pobijedio Cagliari sa 2-0, dok su Genoa i Atalanta odigrali bez golova.
Sport / Nogomet | 22. 12. 2021. u 00:15 Bljesak.info

Torinska Stara dama je očekivano osvojila bodove protiv jednog od "davljenika", međutim Juve se morao pomučiti kako bi slomio goste sa Sardinije.

Domaćin je poveo u 40. minuti golom Moisea Keana, a pobjedu Juventusa potvrdio je Filippo Bernandeschi u 83. minuti.

Juventusova je to četvrta pobjeda u zadnjih pet kola, uz jedan remi, dok je Cagliari upisao treći uzastopni poraz, te produžio niz bez ligaške pobjede na 12 kola, piše Hina.

U drugom susretu večeri Genoa i Atalanta su odigrali bez golova.

Gosti su pritiskali, bili bliže pobjedi, imali su čak 17 udaraca, a domaćin samo jedan, no ostalo je 0-0.

Genoi je to prvi bod nakon četiri uzastopna poraza, dok je momčad iz Bergama nakon poraza od Rome (1-4) odigrala skromnih 0-0 protiv jednog od kandidata za ispadanje.

Milan Badelj je odigrao cijeli susret za domaći sastav, dok je Mario Pašalić za Atalantu igrao od 65. minute.