Hattrick Dyabale

Juventus nadigrao Sassuolo, Madžukić asistirao za prvi pogodak

Sport / Nogomet | 17. 09. 2017. u 14:17 Z.D.

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić bio je asistent za prvi pogodak Juventusa koji je u susretu 4. kola talijanskog prvenstva kao gost svladao Sassuolo sa 3-1 (1-0).

Mandžukić je odličnom loptom s lijevoga krila u 16. minuti uposlio Paula Dybalu koji je udarcem sa 20-ak metara pogodio mrežu nemoćnog Consiglija na golu Sassuola.

Sjajni Dybala je u drugom poluvremenu postigao još dva efektna pogotka, u 49. minuti je udarcem iz koljena pogodio s ruba kaznenog prostora bliži kut domaćeg vratara za 2-0, da bi u 63. golom iz slobodnog udarca postavio konačni rezultat.

U međuvremenu je Sassuolo u 51. minuti nakratko uspio smanjiti na 2-1 preko Politana.

Mandžukić je odigrao svih 90 minuta za Juventus koji se ovom pobjedom poravnao s Interom na vrhu ljestvice, oba sastava imaju po maksimalnih 12 bodova. Sassuolo je 17. s jednim bodom.