Coppa Italia

Juve u finalu nakon dosadnih 0:0 u uzvratu sa Milanom

Milan se nakon isključenja Rebića cijelu utakmicu branio. Izdržali su bez primljenog pogotka, ali Juventus će igrati u finalu zbog Ronaldovog pogotka u Milanu.
Sport / Nogomet | 12. 06. 2020. u 23:20 Bljesak.info

Juventus i Milan odigrali su bez pogodaka u uzvratnom susretu polufinala talijanskog kupa u Torinu. Juve ide u finale zbog gola u gostima, na San Siru je bilo 1:1.

Najviše uzbuđenja bilo je u prvih 20 minuta. Prvo je Cristiano Ronaldo u 16. minuti promašio jedanaesterac nakon što je Conti igrao rukom u 16-ercu.

Portugalac je pogodio vratnicu, a u nastavku akcije Ante Rebić je krvničkim kung-fu potezom nasrnuo na Danila i zaradio zasluženi crveni karton.

Milan se nakon toga cijelu utakmicu branio. Izdržali su bez primljenog pogotka, ali Juventus će igrati u finalu zbog Ronaldovog pogotka u Milanu.

Bh. reprezentativac Miralem Pjanić igrao je za Staru damu do 62. minute, a Radi Kruniću pripalo je u dresu Milana zadnjih osam minuta susreta.

Finale se igra već za pet dana na Olimpijskom stadionu u Rimu, a Juventus čeka boljeg iz dvoboja Intera i Napolija.

Napoli je u prvom meču kao gost slavio s 1:0.