Za razliku od seniora

Juniori Plemića izborili 1/2 Kupa BiH

Druga utakmica 1/4 finala Kupa BiH završila je bez pobjednika rezultatom 1:1, što je juniorima HŠK Zrinjski bilo dovoljno da izbore 1/2 finale Kupa BiH s obzirom da su u Mostaru ostvarili pobjedu od 3:2.
Sport / Nogomet | 14. 03. 2019. u 12:56 Bljesak.info

Juniori HŠK Zrinjski jučer su u Krupi odigrali uzvratnu utakmicu 1/4 finala Kupa BiH. Mladi Plemići za protivnika su imali vršnjake iz FK Krupe.

Juniori HŠK Zrinjski bolje su otvorili utakmicu i već u 10. minuti susreta pogotkom Blaža Boškovića došli do prednosti od 1:0, mladi Plemići prednost od jednog pogotka imali su sve do 83. minute kada juniori FK Krupe postižu pogodak za poravnanje rezultata 1:1. Rezultat se više nije mijenjao i juniori HŠK Zrinjski s ukupnim rezultatom od 4:3 prošli su u polufinale Kupa BiH.

Ne zaboravimo da su juniori HŠK ZRINJSKI prošlogodišnji finalisti Kupa BiH za juniore i trenutno vodeća momčad na ljestvici Premijer Lige BiH U-19.

Za juniore HŠK Zrinjski nastupali su: Savić Vojin (V), Perić Renato, Čoko Gabrijel, Radoš Josip, Bošković Blaž K, Krešić Ivor, Janković Leo, Bašić Ivan, Domgjonaj Leonardo, Cvitanović Luka, Ramljak Mateo još su igrali: Mašić Anes, Jovanović Luka, Grgić Karlo, Šilić Nikša, Cigelj Bruno.