U Gabeli palo Sarajevo

Iznenađenje u Gabeli: GOŠK porazio lidera prvenstva

U 37. minuti dogodio se najvažniji dio utakmice kada je Aletić uspio proigrati Hajdarevića koji pogađa za prednost Gabeljana od 1:0.
Sport / Nogomet | 28. 10. 2018. u 16:29 Bljesak.info

Iznenađenje 15. kola Premijer lige BiH dogodilo se u Gabeli, gdje je ''pao'' lider prvenstva, FK Sarajevo.

U prvom poluvremenu gledatelji na stadionu Podavala vidjeli su dobar nogomet, u kojemu je inicijativu imao GOŠK koji je svim silama pokušao dati gol.

GOŠK je u nastavku meča uspio obraniti svoj gol i tako došao do vrijednih bodova na domaćem terenu.

Klub sa Koševa zadržao je lidersku poziciju, ali sada ima samo dva boda više od drugoplasiranog Zrinjskog te pet više od Željezničara koji igra utakmicu protiv Zvijezde 09 na Grbavici.

GOŠK - Sarajevo 1:0

GOŠK: Kozić, Karamarko, Hasanhodžić, Ereiz, Aletić, Kulović, Đajić, Raguž, Vego, Hajdarević, Kovačić.

SARAJEVO: Kovačević, Pidro, Stanojević, Hebibović, Ahmetović, Rahmanović, Velkoski, Mujakić, Adukor, Halilović, Tatar.