bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Ne sluša liječnike

Iscrpljeni Maradona napustio samoizolaciju i došao na utakmicu svog kluba

Maradona je završio u samoizolaciji zbog kontakta s zaraženom osobom, ali nije poslušao liječnike i došao je na stadion.
31.10.2020. u 11:32
text
Foto: Screenshot / U čast Maradonina 60. rođendana njegov klub je priredio veliku feštu

Nogometaši Gimnasije y Esgrima La Plate je svom treneru Diegu Armandu Maradoni za 60. rođendan poklonila pobjedu nad Patronatom (3:0), a Maradona je, iako u izolaciji, uživo gledao prve minute dvoboja.

Maradona je završio u samoizolaciji zbog kontakta s zaraženom osobom, ali nije poslušao liječnike i došao je na stadion, piše Hina.

Nekadašnja zvijezda je hodala uz pomoć dvojice tjelohranitelja i djelovao je dosta iscrpljeno, navode argentinski mediji, a odgledao je nekoliko minuta dvoboja i otišao.

Iako na stadionu nije bilo gledatelja, preko zvučnika se oglasio tradicionalni "Ole ole ole, Diego, Diego", uz vatromet pokrenut u obližnjoj ulici.

Bila je to prva utakmica Argentnskog prvenstva nakon 228 dana prekida zbog koronavirusa.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO