Serie A

Inter iskoristio kikseve Milana i Juventusa

Lider Milan je na gostovanju kod Genoe odigrao 2:2, nakon što je domaćin vodio 1:0 i 2:1. Inter je na San Siru pobijedio Napoli sa 1:0.
Sport / Nogomet | 17. 12. 2020. u 00:11 Bljesak.info/Hina

U susretu 12. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na San Siru pobijedio Napoli sa 1:0, dok je lider Milan na gostovanju kod Genoe odigrao 2:2.

Inter je slavio golom Romela Lukaku iz jedanaesterca u 74. minuti. Sudac je pritom isključio Lorenza Insignea zbog prigovora.

Marcelo Brozović je za domaći sastav igrao do 67. minute, dok Ivan Perišić nije ulazio u igru, piše Hina.

Lider Milan je na gostovanju kod Genoe odigrao 2:2, nakon što je domaćin vodio 1:0 i 2:1.

Genoa je povela u 48. minuti golom Mattie Destra, a samo četiri minute kasnije izjednačio je Davide Calabria. Destro je u 60. minuti vratio Genou u prednost, ali je Pierre Kalulu u 83. izjednačio.

Marko Pjaca je za domaći sastav igrao do 68. minute, dok je Ante Rebić za Milan igrao do 54. minute.

Verona, Ivana Jurića je kod kuće izgubila od Sampdorije 1:2.

Spezija je imala 2:0 protiv Bologne, ali je na kraju skoro ostala bez svega. Susret je završio 2:2, a gosti su u sedmoj minuti nadoknade promašili jedanaesterac. Tragičar je bio Musa Barrow koji je u 90. minuti zabio za 2:2.

Parma i Cagliari su odigrali bez golova, a Marko Rog je igrao cijeli susret za goste.

Na ljestvici vodi Milan sa 28 bodova, Inter ima 27, Juventus 24, a Napoli i Sassuolo po 23 boda.