Balkanluci

Ibrahimovića vrijeđali u Beogradu: "Zlatane, pi*ko jedna. Balijo jedan smrdljivi"

"Sjedi dolje Zlatane, je*at ću ti majku. Pi*ko jedna. Balijo jedan smrdljivi u usta te je*em", čulo se s tribina Marakane.
Sport / Nogomet | 18. 02. 2021. u 23:03 Bljesak.info

Milan je u sklopu prve utakmice šesnestine finala Europske lige gostovao kod Crvene zvezde u Beogradu te je u samoj završnici ispustio pobjedu.

Srbijanski prvak zabio je za 2:2 trećoj minuti sudačke nadoknade i to u situaciji s igračem manje.

Iako je doputovao u Beograd, švedski napadač Zlatan Ibrahimović nije nastupio u redovima Milana. Cijeli je susret proveo na tribinama, gdje je trpio brojne uvrede od malobrojnih navijača koji su se našli na stadionu.

Ibra se nije previše obazirao na te uvrede, te je ostao mirno i opušteno sjediti i gledati utakmicu.

Uvrede su bile upućene i prema Anti Rebiću, koji je odigrao prvih 45 minuta za Rossonere.

Snimka s Ibrahimovićem je najvjerojatnije nastala na poluvremenu utakmice.