Turci slavili

Hrvatska izgubila u Esiksehiru

Sport / Nogomet | 05. 09. 2017. u 20:31 Z.S.

Nogometaši Turske svladali su Hrvatsku sa 1:0 u utakmici 8. kola skupine I europskih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2018. odigranoj u utorak u Esikšehiru, a strijelac pobjedničkog pogotka bio je Čenk Tosun u 75. minuti.

Čačićeva momčad doživjela je drugi poraz u ovim kvalifikacijama, a najbolje prilike za pogodak propustili su Mateo Kovačić u 5. minuti i Ivan Perišić u 58. minuti.

U 8. minuti. Modrić je ubacio iz prekida, a Yilmaz nespretno rukom zamalo zatresao vlastitu mrežu, no ovoga puta Turke je spasila vratnica. Čini se kako je Hrvatska tu zakinuta i za najstrožu kaznu...

Turska je u 75. minuti iskoristila jedan kontranapad u kojem je nakon udarca Ozjakupa Subašić kratko odbio loptu na koju je natrčao Tosun i poslao je u mrežu.

U pretposljednjem, 9. kolu Hrvatska će 6. listopada u Osijeku ugostiti Finsku.