Europska liga

Hrvat zabio Zvezdi u Europa ligi, ali Beograđani lako prošli dalje

Beogradska momčad povela golom Kataija u 5. minuti, da bi Gabriel Debeljuh u 34. minuti na asistenciju Costachea poravnao na 1:1. Konačnih 2:1 postigao je Pavkov u 53. minuti.
Sport / Nogomet | 26. 08. 2021. u 23:07 Bljesak.info

Nakon što je beogradska Crvena Zvezda u prvoj utakmici protiv Cluja, koju je dobila 4:0, napravila veliki korak prema skupini Europa lige, uspješna je bila i u uzvratu u Rumunjskoj.

Ipak, pogodak hrvatskog nogometaša nije značio puno u rezultatskom smislu, jer nakon što je Pavkov u 53. minuti pogodio za 2:1, bilo je jasno da domaćin više nema izgleda.

Škotski Rangers je odigrao 0:0 kod armenskog Alashkerta, a prošli su dalje jer su prvu utakmicu dobili 1:0. Danas su imali igrača više od 40. minute kada je James dobio drugi žuti karton.

U spješni su bili i Feberbahče, Rapid Beč, Galatasaray, Celtic, Legia, Olympiakos  i Sturm Graz.