Dosta golova

GOŠK slavio u Konjicu, veliki preokret Čapljine

Strahovito važne bodove u borbi za ostanak osvojili su Čapljina i GOŠK.
Sport / Nogomet | 10. 04. 2021. u 19:03 S.B. | Bljesak.info

GOŠK iz Gabele i dalje je neporažen u 2021. godini, a u subotu je ostvario važne bodove u borbi za ostanak. Momčad Ivana Bubala slavila je u Konjicu svladavši Igman s 2:0.

Golove za goste postigli su Toni Tipurić u drugoj, te Nermin Hajdarević u 90. minuti.

Vitalne bodove u borbi za ostanak osvojili su i nogometaši Čapljine, koji su gubili na svom terenu od ekipe Vis Simm Bau, ali su slavili s 3:2. Uroš Mirković doveo je domaće u vodstvo u 19. minuti, a u 48. imali su i jedanaesterac.

No, Marsel Mace je promašio, a uslijedila je kazna u 65. minuti preko Mirze Kovača. Gosti su čak i s igračem manje, jer je isključen Smajić u 51., zabili i drugi pogodak u 81. preko Selmira Mahmutovića.

Ipak, istaknuo se Sedin Ljuca koji je ušao s klupe te postigao dva gola za pobjedu. Prvo u 89. za 2:2, a onda u petoj minuti sudačke nadoknade za 3:2.